Na Natječaj Zaklade „Za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“ za akademsku godinu 2017./2018., prijavilo se ukupno 253 studenta. Na sjedinci Upravnog vijeća Zaklade održanoj 28. studenog 2017., donešena je odluka o dodjeli ukupno 100 stipendija. Od toga, tekuće akademske godine dodijeljeno je 35 novih stipendija.

Dana 08. prosinca 2017. godine u 11:00  biti će svečano potpisivanje Ugovora s novim stipendistima Zaklade, u auditoriju KŠC-a „Sv. Josip“ Sarajevo, Mehmed paše Sokolovića 11.

 

1) Novi stipendisti akademske godine 2017./2018.

Red.

broj.

Ime (Ime oca) prezime

Mjesto

Studij

1.

Dženana(Kemal) Aljević

Sarajevo

Fil i knjiž, UNSA, IV.

2.

Antonela (Marinko) Barbarić

Žepče

Ekonomija, SVEMO, II.

3.

Gabrijela (Milenko) Ćosić

Usora

Medicina, UNTZ, I.

4.

Ana (Vitomir) Čuljak

Ljubuški

Zdravstvene studije, SVEMO, I.

5.

Matea (Branko) Čuturić

Vitez

Socijalni rad, SVEMO, I

6.

Kristina (Ivo) Drmić

Vitez

Kemija, SVEMO, I.

7.

Ana (Dragan) Glišić

Dolac-Travnik

Pravo, UNZE, IV.

8.

Valentina (Zdravko) Grabovac

Vitez

Farmacija, SVEMO, I.

9.

Marija (Dragan) Grbešić

ŠB

Farmacija, SVEMO, III .

10.

Katarina (Petar) Ivančević

Prozor-Rama

Građevina, UNSA, I.

11.

Josip (Mladen) Ivešić

Žepče

Psihologija, SVEMO, I.

12.

Ivana (Ivan) Ivić

Kupres

Raiologija, SVEMO, I.

13.

Andrea (Zoran) Josipović

Vareš

Šumarstvo, UNSA, II.

14.

Anita (Ivo) Kukolj

Novi Šeher

Poljprivreda, UNSA, I.

15.

Ivana (Darinko) Kvesić

Kočerin

Farmacija, SVEMO, I.

16.

Katarina (Tomislav) Kvesić

Kočerin

Preškolski, SVEMO, II.

17.

Marinela (Miro) Leko

Posušje

Matematika, SVEMO, IV.

18.

Karla (Ivica) Lovrić

Žepče

Arhitektura, UNSA, I.

19.

Sara (Nedeljko) Lukić

Banja Luka

Novinarstvo, BL, I.

20.

Monika (Milodrag) Madunović

Ljubuški

Engleski i talijanski, SVEMO, V.

21.

Vanja (Mijodrag) Marić

Zenica

Muzička, UNISA, III.

22.

Marina (Perica) Marijanović

Travnik

Strojarstvo, SVEMO, I

23.

Ivana (Vinko) Marković

Žepče

Zdravstvene studije, SVEMO, I.

24.

Muamera (Kemal) Mrakić

Travnik

Farmacija, TR, III.

25.

Ivan (Dragan) Perić

Prozor-Rama

Građevina, SVEMO, III.

26.

Luka (Ivo) Pilić

Dobretići, Jajce

ETF, SVEMO, I.

27.

Irena Mira (Allan Francis) Sherry

Zenica

Građevina, UNZE, I.

28.

Marinela (Pero) Spajić

Žepče

Farmacija, SVEMO, I.

29.

Jelena (Smiljan) Stjepanović

Mostar

Matematika fizika, SVEMO, I.

30.

Danijela (Dragan) Šimunić

Kiseljak

Ekonomija, UNSA, II.

31.

Ivona (Ivo) Šiško

N. Travnik

Muzička, UNSA, II.

32.

Natalija (Zdenko) Šušnjar

Posušje

Likovna ak. , SVEMO, V.

33.

Antonia (Ivo) Vidović

Žepče

Pedagogija, UNTZ, I

34.

Bernarda (Ljupko) Vidović

Bugojno

Fizioterapeut, SVEMO, III.

35.

Matej (Frano) Vrebac

Fojnica

Talijanski j.; UNSA, II.

 

Kandidati koji smatraju da su povrijeđena njihova prava mogu uložiti isključivo  pismeni prigovor Upravnom vijeću Zaklade, u roku od osam dana od dana objave rang liste, poštom, na adresu: Zaklada za mudrost i plemenitost-Pro sapientia et clementia“, Mehmed paše Sokolovića 11, 71 000 Sarajevo.

Upravno vijeće Zaklade će u roku od osam dana  donijeti konačnu odluku po prigovoru.

Kandidati koji nisu dobili stipendiju mogu preuzeti svoju dokumentaciju na glavnoj porti KŠC-a, na gore navedenoj adresi.


2) Lista studenata koji su upisali narednu godinu studija, i time stekli uvjet za produženje stipendije, za akademsku godinu 2017./2018.

Red.

broj.

Ime (Ime oca) Prezime

Mjesto

Studij

1.

Babić (Ivan) Matej

Prozor

SVEMO, radiološka teh. III.

2.

Babić (Marinko) Nikola

Travnik

UNSA, filozofija II.

3.

Batinić (Anto) Marija

Uskoplje

UNSA, psihologija III.

4.

Bagarić (Stojan) Marko

Tomislavgrad

Agronomija, MO, III. god.

5.

Barešić (Ilija) Magdalena

Žepče

Engleski i njemački jezik, MO, III. god.

6.

Barušić (Dalibor) Božena

Tuzla

Rudarski fakultet, TZ, III. god.

7.

Bikić (Željo) Nikolina

Nova Bila

Farmacija, TR, III. god.

8.

Bogut (Vinko) Matea

Posušje

Ekonomija, MO, III. god.

9.

Boto (Vlado) Petra

Humac

Logopedija, MO, III. god.

10.

Boto (Blago) Kristina

Ljubuški

SVEMO, ekonomija II.

11.

Budim (Niko) Josipa

Zavidovići

PMF- glazba, MO, III. god.

12.

Ćorić (Mario) Mihaela

Mostar

SVEMO, radiologija II.

13.

Dunđer (Jozo) Tomislav

Žepče

SVEMO, građevina V.

14.

Đotlo (Zdravko) Valentina

Vitez

Vemo, ekonomija IV.

15.

Faletar (Ilija) Jelena

Prozor-Rama

Medicinski fakultet, MO, III. god.

16.

Gabrić (Luka) Ilija

Tomislavgrad

Politologija, MO, III. god.

17.

Grubišić (Ante) Petar

Gradac

Informatika, MO, III. god.

18.

Ivoš (Ivica) Renata

Novi Travnik

Edukacijski fakultet, TR, IV. god.

19.

Jakovljević (Nenad) Vanja

Pale

PMF, SA, III. god.

20.

Jukić (Velimir) Jelena

Posušje

UNSA, medicina II.

21.

Jukić (Vlado) Marijana

Posušje

Socijalni rad, MO, III. god.

22.

Jurišić (Frano) Monika

Posušje

PMF- matematika i fizika, MO, V. god.

23.

Jurčević (Ivo) Mateja

Žepče

SVEMO, hrvatski jezik i pedagogija IV.

24.

Jurić (Mato) Matea

Žepče

SVEMO agronomija II.

25.

Kapetanović (Mario) Ena

Sarajevo

Ekonomski fakultet, SA, IV. god.

26.

Knežević (Anto) Ana

Prozor-Rama

Građevinski fakultet, MO, V. god.

27.

Lauc (Mate) Marijana

Ljubuški

Edukacijsko rehab., TZ, III. god.

28.

Lozančić (Zlatko) Josipa

Kupres

Kemija i biologija, MO, V. god.

29.

Luburić (Ivan) Josip

Studenci

Povijest i informatika, MO, III. god.

30.

Lukić (Marko) Matea

Travnik

Hrvatski jezik i povijest, MO, V. god.

31.

Ljiljić (Zoran) Iva

Sarajevo

Stomatoliški fakultet, SA, V. god.

32.

Mandić (Tihomir) Nina

Mostar

SVEMO, edukacijski II.

33.

Marić (Miro) Ivana

Neum

Ekonomski fakultet, MO, III. god.

34.

Marijanović (Anto) Frano

Kakanj

Sanitarno infinjerstvo, MO, IV.god.

35.

Marjanović (Dragan) Katarina

Podorašje

Specijalna edukacija i reh., TZ, IV. god.

36.

Markanović (Ilija) Drago

Ozimica

Medicinski fakultet, MO, VI. god.

37.

Miličević (Stanko) Mateja

Široki Brijeg

Muzička akademija, MO, IV.god.

38.

Mrkulić (Mustafa) Aida

Sarajevo

Njemački jezik, SA, III. god.

39.

Mustapić (Zoran) Pavla

Stolac

Sestrinstvo, MO, V.god.

40.

Nikolić (Damjan) Matea

Uskoplje

SVEMO, kriminalistika II.

41.

Pejčinović (Tihomir) Tomislava

Vareš

Ekonosmki fakultet, SA, IV. god.

42.

Perutina (Petar) Ilija

Stolac

Medicinski fakultet, MO, IV. god.

43.

Petričušić (Vinko) Antonija

Posušje

PMF-ekologija, MO, V. god.

44.

Perić (Nikica) Vedrana

Stolac

SVEMO, strojarstvo III.

45.

Perić (Miro) Suzana

Plješivac-Greda

SVEMO, pedagogija II.

46.

Petričević (Stjepan) Branko

Prozor

SVEMO, strojarstvo II.

47.

Posavac (Borislav) Marko

Uskoplje

SVEMO, kriminalistika II.

48.

Prskalo (Mario) Ružica

Gradnići

SVEMO, njemački jezik II.

49.

Previšić (Marko) Marija

Stolac

Edukacijski fakultet, MO, III. god.

50.

Puđa (Božo) Monika

Gornji Čajdraš

Razredna nastava, ZE, III. god.

51.

Puljić (Marko) Ivana

Stolac

SVEMO, sestrinstvo II.

52.

Radoš (Ivan) Anamarija

Tomislavgrad

SVEMO, pedagogija III.

53.

Stojanović (Miroslav) Mateo

Sarajevo

Elektrotehnika, SA, III. god.

54.

Soldo (Jozo) Jelena

Čerin

Logopedija, TZ, IV. god.

55.

Šarić (Marko) Ivana

Travnik

SVEMO, socijalni rad II.

56.

Šiljeg (Željko) Marija

Ljubuški

SVEMO, ekonomija III.

57.

Tomas (Ivica) Mateja

Bugojno

Sanitarno inžinjerstvo, MO, IV. god.

58.

Trogrlić (Željo) Doris

Kreševo

UNSA, biologija V.

59.

Trogrlić (Josip) Iva

Žepče

SVEMO, ekonomija II.

60.

Vidović (Dražen) Andrea

Bugojno

Razredna nastava, MO, III. god.

61.

Vranjković (Jozo) Anđela

Mostar

SVEMO, sestrinstvo II.

62.

Vujica (Markica) Klaudija

Brestovsko

Agronomija, MO, III. god.

63.

Zovko (Stjepan) Marko

Mostar

SVEMO, medicina II.

64.

Zmajić (Zvonimir) Marko

Odžak

UNTZ, radiologija II.

65.

Živko (Željko) Ana

Sarajevo

PMF-zemljopis, III. god.

U Sarajevu, 28. studenog 2017.

Predsjednik Upravnog vijeća

Msgr. Dr. Pero Sudar, v.r.

 Promicatelj

ÖSD

oesd

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Pročitaj više

Prijavi korupciju

Korupciju možete prijaviti ovdje ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Eksterna matura i upis u prvi razred

Katalozi za eksternu maturu i upis u prvi razred srednje škole.

Brošura za upis u prvi razred Gimnazije

Engleski jezik

Hrvatski jezik

Matematika

Njemački jezik

Žitomislići – Međugorje – Mostar

U Žitomislićima smo posjetili manastir posvećen Blagovještenju Presvete Bogorodice

Bijambare

Učenici i učenice su zajedno sa svojim nastavnicama i nastavnicima uživali pješačeći uz zelene livade, ali i kroz šumu, jer tako ih je vodio put do njihove destinacije – Velike bijambarske pećine.

Izlet učenika Katoličkog školskog centra „Sv. Josip“ u Jajce

Izlet učenika drugih razreda Opće – realne gimnazije i Srednje medicinske škole započeo je polaskom autobusa ispred Zemaljskog muzeja u Sarajevu.

Katolički školski centar

4543060842 c9870d9d20 o

 

Pomoćni vrhbosanski biskup mons. dr. Pero Sudar, kao promicatelj katoličkog školstva u BiH, osim ovog prvog centra u Sarajevu, u ime Vrhbosanske nadbiskupije nešto kasnije otvara katoličke školske centre u Tuzli, Zenici, Konjicu, Travniku i Žepču.

U sastavu Katoličkog školskog centra djeluju tri škole: Osnovna škola, Opća - realna gimnazija i Srednja medicinska škola, čijim radom koordinira ravnatelj Mr. sci. Mario Ćosić.

ÖSD

 

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Online prijava ⟶

Osnovna škola

 

osnovna.skola@ksc-sarajevo.com

Smjena: 8:00 PM - 13:10

Opća - relna Gimnazija

 

gimnazija@ksc-sarajevo.com

Smjena: 13:30 PM - 19:25

Srednja medicinska škola

 

kscmedic@bih.net.ba

Smjena: 13:30 PM - 19:2