thumbnail5


Utorak, 5. ožujka 2019. godine bio je neuobičajen dan u našoj školi na Banjskom brijegu...


Utorak, 5. ožujka 2019. godine bio je neuobičajen dan u našoj školi na Banjskom brijegu. Školski sat traje, a posvuda se čuje žamor, smijeh, glazba, no nitko nije iznenađen, svi znaju da su maškare zavladale školom. Astronauti, bubamare i bubamarci, Pipi Duge Čarape, roboti, kauboji, princeze, Snjeguljice su svoje osvajanje započele  veselom povorkom kroz školske hodnike. Ravnatelj Centra vlč. mr.sc. Mario Ćosić, vidjevši njihova nasmijana lica i šarene maštovite kostime i maske, nastale marom mnogih mama i tata, nije mogao ništa drugo,nego im predati ključeve škole, a jesu li ključeve vratili ostaje nepoznato. Svi razredi od prvog do petog, zajedno su sa svojim učiteljicama otplesali svoje plesne točke i tako obradovali mnogobrojne posjetitelje – svoje roditelje i djelatnike škole. Uz vesele zvuke glazbe, dječjeg smijeha i ukusnih krafni postalo nam je potpuno jasno zašto naši učenici vole ovaj dan. Da ne duljimo više, pogledajte naše fotografije, one govore više nego tisuću riječi.

thumbnail1

thumbnail2

thumbnail5

thumbnail6

thumbnail8

ÖSD

oesd

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Pročitaj više

Prijavi korupciju

Korupciju možete prijaviti ovdje ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Žitomislići – Međugorje – Mostar

U Žitomislićima smo posjetili manastir posvećen Blagovještenju Presvete Bogorodice

Bijambare

Učenici i učenice su zajedno sa svojim nastavnicama i nastavnicima uživali pješačeći uz zelene livade, ali i kroz šumu, jer tako ih je vodio put do njihove destinacije – Velike bijambarske pećine.

Izlet učenika Katoličkog školskog centra „Sv. Josip“ u Jajce

Izlet učenika drugih razreda Opće – realne gimnazije i Srednje medicinske škole započeo je polaskom autobusa ispred Zemaljskog muzeja u Sarajevu.

Katolički školski centar

4543060842 c9870d9d20 o

 

Pomoćni vrhbosanski biskup mons. dr. Pero Sudar, kao promicatelj katoličkog školstva u BiH, osim ovog prvog centra u Sarajevu, u ime Vrhbosanske nadbiskupije nešto kasnije otvara katoličke školske centre u Tuzli, Zenici, Konjicu, Travniku i Žepču.

U sastavu Katoličkog školskog centra djeluju tri škole: Osnovna škola, Opća - realna gimnazija i Srednja medicinska škola, čijim radom koordinira ravnatelj Mr. sci. Mario Ćosić.

ÖSD

 

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Online prijava ⟶

Osnovna škola

 

osnovna.skola@ksc-sarajevo.com

Smjena: 8:00 PM - 13:10

Opća - relna Gimnazija

 

gimnazija@ksc-sarajevo.com

Smjena: 13:30 PM - 19:25

Srednja medicinska škola

 

kscmedic@bih.net.ba

Smjena: 13:30 PM - 19:2