IMG 20190409 WA0007


U Osnovnoj školi Katoličkog školskog centra na Mejtašu i u područnoj školi na Stupu za učenike od 6. do 9. razreda održano je predavanje o uporabi i zlouporabi psihoaktivnih supstancija...


U ponedjeljak, 8. travnja 2019. godine, u Osnovnoj školi Katoličkog školskog centra na Mejtašu i u područnoj školi na Stupu za učenike od 6. do 9. razreda održano je predavanje o uporabi i zlouporabi psihoaktivnih supstancija, o njihovom djelovanjuna organizam i zdravlje ljudi kao i o najčešćim uzrocima njihovog konzumiranja.Na Stupu je za učenike predavanje održala dr. Nizama Šukurović, a na Mejtašu dr. Snježana Marijanović Lisac. Obje liječnice su uposlenice Zavoda za bolesti ovisnosti KS-a. Učenicima su ova predavanja bila itekako zanimljiva, sudeći po brojnim pitanjima koja su imali za predavačice. Istog dana, navečer, održano je predavanje i za roditelje naših učenika u školi na Mejtašu. Iako je posjećenost roditelja bila mala, sa zadovoljstvom treba zaključiti kako su ova predavanja bila doista kvalitetna, a diskusija živa, s mnogo interakcije i mogućnosti za postavljanje pitanja te za bolje upoznavanje s ovom problematikom koja je danas itekako prepoznatljiva u našem društvu.

IMG 20190409 WA0003

IMG 20190409 WA0007

IMG 20190409 WA0011

IMG 20190409 WA0013

Slika 1

Slika 6

Slika 10

Slika 15

PRIPREMNA NASTAVA

ÖSD

oesd

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Pročitaj više

Eksterna matura i upis u I. razred 2020./21.

Katalozi za eksternu maturu.

2019./2020.

HRVATSKI JEZIK

ENGLESKI JEZIK

NJEMAČKI JEZIK

MATEMATIKA

Prijavi korupciju

Korupciju možete prijaviti ovdje ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Katolički školski centar

4543060842 c9870d9d20 o

 

Pomoćni vrhbosanski biskup mons. dr. Pero Sudar, kao promicatelj katoličkog školstva u BiH, osim ovog prvog centra u Sarajevu, u ime Vrhbosanske nadbiskupije nešto kasnije otvara katoličke školske centre u Tuzli, Zenici, Konjicu, Travniku i Žepču.

U sastavu Katoličkog školskog centra djeluju tri škole: Osnovna škola, Opća - realna gimnazija i Srednja medicinska škola, čijim radom koordinira ravnatelj Mr. sci. Mario Ćosić.

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com