11U organizaciji Vijeća učenika Opće-realne gimnazije i Srednje medicinske škole Katoličkog školskog centra i ove je godine, bez obzira na epidemiološku situaciju i brojnost učenika u školi,  na prigodan način obilježeno Valentinovo.

 Članovi Vijeća pripremili su prigodne kartice s „ljubavnim citatima“ koje su putem Teamsa poslali svim učenicima i njihovim profesorima te im na taj način čestitali Dan zaljubljenih, a uz to ih potakli na razmišljanje o pojmu ljubavi u svim njenim segmentima.

Maturanti su tijekom velikog odmora  imali priliku putem razglasa škole poslušati par glazbenih numera  koje su izveli učenici Zbora i orkestra naših škola. Tijekom četvrtog sata, nekoliko je učenika obišlo sve razrede maturanata te podjelom dobivenih pisama  i prigodnom pjesmom čestitalo Valentinovo svojim vršnjacima.

Za ovu prigodu je osmišljena i prezentacija s porukama i fotografijama iz života škola koja je dan ranije postavljena na web stranicu škole kako bi je mogli pogledati i učenici koji prate online nastavu.

Iako je ovogodišnje Valentinovo bilo obilježeno epidemiološkim mjerama, dosjetljivost naših učenika učinila je da se poruka ljubavi, unatoč tome,  čula i osjetila u našoj školi.

IMG 22277251226fc8c5884d788f1fbf67da V

 

IMG f00a1e29cd25888645f22967656c08b7 V

 

IMG 27da680edd9c06735239a52ea0124b7b V

 

 

PRIPREMNA NASTAVA

ÖSD

oesd

PRIJAVITE SE NA POLAGANJE ISPITA AUSTRIJSKE JEZIČKE DIPLOME U SARAJEVU

Pročitaj više

Eksterna matura i upis u I. razred 2020./21.

Prijavi korupciju

Korupciju možete prijaviti ovdje ili na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Katolički školski centar

4543060842 c9870d9d20 o

 

Pomoćni vrhbosanski biskup mons. dr. Pero Sudar, kao promicatelj katoličkog školstva u BiH, osim ovog prvog centra u Sarajevu, u ime Vrhbosanske nadbiskupije nešto kasnije otvara katoličke školske centre u Tuzli, Zenici, Konjicu, Travniku i Žepču.

U sastavu Katoličkog školskog centra djeluju tri škole: Osnovna škola, Opća - realna gimnazija i Srednja medicinska škola, čijim radom koordinira ravnatelj Mr. sci. Mario Ćosić.

JSN Decor is designed by JoomlaShine.com