sustav-katolickih-skola-europa

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR "SV. JOSIP" SARAJEVO

grb_ksc_1

Izlet na Pale

Dana 11. lipnja učenici Srednje medicinske škole i Opće – realne gimnazije sudjelovali su na izletu održanom u sklopu projekta Očuvanje mentalnog zdravlja. Izlet je održan u dvorištu Crkve Svetog Josipa Radnika na Palama. Na izletu je sudjelovalo 50 učenika koji su kroz godinu svojim zalaganjem i aktivnim sudjelovanjem u aktivnostima škole doprinijeli školi te zaslužili ovaj izlet kao znak zahvalnosti za njihov trud, odgovornost i aktivnost tijekom školske godine.

Prvi dio dana učenici su imali priliku sudjelovati na radionici o empatiji i prepoznavanju emocija, nakon čega su uslijedile sportske i slobodne aktivnosti. Cilj izleta bio je poticanje druženja, jačanje međusobnih odnosa te promicanje važnosti brige o mentalnom zdravlju. Ovaj izlet doprinio je upoznavanju učenika, ali i jačanju prijateljstva kroz zajedničke aktivnosti i stjecanje novih iskustava.

Projekt Očuvanja mentalnog zdravlja je realiziran zahvaljujući podršci Nadbiskupijskog centra za pastoral mladih “Ivan Pavao II.” čija je donacija omogućila provedbu ove aktivnosti. 

sustav-katolickih-skola-europa
grb_ksc_1

Kontakt

©2008-2025 KŠC "Sv. Josip" Sarajevo. Sva prava pridržana.