Osnovna škola |
NASTAVNE SEKCIJE |
2023./2024. |
MATIČNA ŠKOLA | ||||
---|---|---|---|---|
R. BR. | NAZIV NASTAVNE SEKCIJE | VODITELJ/ICA | TERMIN ODRŽAVANJA | UČIONICA |
1. | MALI ZBOR | Nela Đido | Srijeda, 4. i 5. sat | Kabinet glazbenog odgoja |
2. | DOMAĆINSTVO | Marija Tomić | Srijeda, 4. i 5. sat | III.b |
3. | PROMETNA SEKCIJA | Zora Korać | Utorak, 5. sat | II.a |
4. | MAŽORETKINJE | Ivana Drmač | Ponedjeljak i utorak, 5. sat | Auditorij |
5. | LIKOVNO-SCENSKA SEKCIJA | Terezija Badrov | Srijeda, 4. i 5. sat | III.a |
6. | SCENSKI POKRET | Vanja Moljević | Srijeda, 5. i 6. sat | Auditorij |
7. | MALI MATEMATIČARI | Ružica Šutalo Selimagić | Ponedjeljak, 5. sat | II.a |
8. | DRAMSKA SEKCIJA | Ana Dolić | Srijeda, 5. i 6. sat | Auditorij |
9. | LITERARNO-NOVINARSKA SEKCIJA | Tamara Mišanović | Utorak, 5. sat | III.b |
10. | DRUŠTVENE IGRE | Anita Vrcić | Ponedjeljak i srijeda, 5. sat | V.a |
11. | INFORMATIČKA SEKCIJA | Sendi Ćosić | Srijeda i četvrtak, 5. sat | Kabinet informatike (I. kat) |
12. | ŠAHOVSKA SEKCIJA | Mario Tucaković | Utorak, 5. i 6. sat | Kabinet tehničkog odgoja |
PODRUČNA ŠKOLA | ||||
---|---|---|---|---|
R. BR. | NAZIV NASTAVNE SEKCIJE | VODITELJ/ICA | TERMIN ODRŽAVANJA | UČIONICA |
1. | EKOLOŠKA SEKCIJA | Željka Barić | Četvrtak, 4. i 5. sat | II.c |
2. | LUTKARSKA SEKCIJA | Antonela Kobačić | Srijeda, 4. i 5. sat | I.d |
3. | LIKOVNA SEKCIJA | Gordana Trogrlić | Četvrtak, 4. i 5. sat | II.d / I.e |
4. | EKOLOŠKA SEKCIJA | Sanja Anđelić | Četvrtak, 4. i 5. sat | II.c |
5. | DRAMSKO-RECITATORSKA SEKCIJA | Slađana Pavlinović | Srijeda, 4. i 5. sat | II.d |
6. | MALI ZBOR | Gordana Lučić | Četvrtak, 4. i 5. sat | III.c |
7. | PLESNA SEKCIJA | Vlatka Nikolić | Utorak, 4. i 5. sat | III.d |
8. | ŠAHOVSKA SEKCIJA | Lidija Marjanović | Četvrtak, 5. sat | |
9. | LITERARNO-NOVINARSKA SEKCIJA | Sanja Brkljačić | Četvrtak, 4. sat | IV.e |
10. | KREATIVNA SEKCIJA | Selma Masnopita | Srijeda, 5. sat | IV.f |
11. | PRVA POMOĆ | Marlena Blažević | Utorak, 4. i 5. sat | V.c |
12. | PROMETNA SEKCIJA | Sanja Duran | Petak, 4. sat | V.d |
13. | ŠKOLSKA PROMETNA PATROLA | Sanja Duran | Utorak, 5. sat | V.d |
MATIČNA ŠKOLA | ||||
---|---|---|---|---|
R. BR. | NAZIV NASTAVNE SEKCIJE | VODITELJ/ICA | TERMIN ODRŽAVANJA | UČIONICA |
1. | NOVINARSKA SEKCIJA | Klaudija Mlakić Vuković | Četvrtak, 7. sat | Knjižnica |
2. | DRAMSKA SEKCIJA | Nataša Kelić | Srijeda, 7. sat | Auditorij |
3. | ODBOJKAŠKA SEKCIJA | Dajana Softić | Petak, 7. sat | Dvorana |
4. | POVIJESNA SEKCIJA | Slađana Čelar | Ponedjeljak, 7. sat | II.a |
5. | BIOLOŠKA SEKCIJA | Emina Dizdarević | Srijeda i četvrtak, 7. sat | II.a |
6. | ZBOR | Ana Andrle-Imamović | Petak, 6. i 7. sat | Kabinet glazbenog odgoja |
7. | LIKOVNA RADIONICA | Lidija Karamehmedović | Ponedjeljak i petak, 6. sat | Kabinet likovnog odgoja / Knjižnica |
8. | ŠKOLSKA PROMETNA PATROLA | Zora Korać | Srijeda, 6. sat | II.a |
9. | STEM | Lara Jana Pačak | Petak, 6. i 7. sat | Kabinet fizike |
PODRUČNA ŠKOLA | ||||
---|---|---|---|---|
R. BR. | NAZIV NASTAVNE SEKCIJE | VODITELJ/ICA | TERMIN ODRŽAVANJA | UČIONICA |
1. | DRAMSKA SEKCIJA | s. Ivana Jurišin | Utorak, 5. sat (11:35 - 12:20) | IX.f |
2. | KLUB ČITATELJA I MALIH NOVINARA | Sanja Portner | Utorak, 5. sat (11:35 - 12:20) | VII.e |
3. | NOGOMETNA SEKCIJA | Gordan Radić | Ponedjeljak, 5. sat (11:35 - 12:20) | Dvorana |
4. | ODBOJKAŠKA SEKCIJA | Dajana Softić | Četvrtak, 5. sat (11:35 - 12:20) | Dvorana |
5. | BIOLOŠKA SEKCIJA | Ivana Previšić Čengić | Ponedjeljak i srijeda, 5. sat (11:35 - 12:20) | VII.f VIII.d |
6. | ZBOR | Andrea Hadžidedić | Ponedjeljak, 5. sat (11:35 - 12:20) | VIII.e |
7. | TEHNIČKA SEKCIJA | Irma Mandžuka | Srijeda i četvrtak, 5. sat (11:35 - 12:20) | IX.d |