zaklada logo 2

ZAKLADA "ZA MUDROST I PLEMENITOSt - PRO SAPIENTIA ET CLEMENTIA"

   
RED. BROJ PREZIME (IME OCA) IME MJESTO STUDIJ
1. Bartula (Perica) Luka Sarajevo  BURCH, Informacijske teh., II. god. 
2. Bonić (Miro) Ivana  Rakitno  SVEMO, Ekonomija, IV. god. 
3. Ćavar (Danijel) Anđela  Široki Brijeg  SVEMO, Katehetski, II. god. 
4. Ćeškić (Mladen) Kristina  Široki Brijeg  SVEMO, Promet i logistika, III. god. 
5. Ćuk (Zdravko) Iva  Široki Brijeg  SVEMO, Farmacija, II. god. 
6. Dužnović (Zdravko) Matej Vareš UNSA, Pedagogija, II. god.
7. Galić (Miroslav) Blagica Mostar SVEMO, Medicina, VI. god.
8. Grgić (Marinko) Antonia Zovik UNSA, Likovna akad., II. god.
9. Jukić (Tomislav) Josipa Posušje SVEMO, Akademija lik. umj., II. god.
10. Jurković (Mile) Lorena Ljubuški SVEMO, Radiologija, IV. god.
11. Kapular (Stipan) Mateja Posušje SVEMO, Medicina, IV. god.
12. Kobačić (Danijel) Marko Kiseljak SVEMO, Agronomija, III. god.
13.  Kuštro (Ivan) Maja Kupres SVEMO, Prehrambena teh., III. god.
14. Lasić (Drago) Ivan Široki Brijeg UNIS, Muzička akademija, II. god.
15. Matić (Zdravko) Matea Tomislavgrad SVEMO, Informacijske znanosti, II. god.
16. Merdžan (Emil) Ana Domanovići SVEMO, Fizioterapija, II. god.
17. Mikulić (Nedjeljko) Dragica Ljubuški SVEMO, Zdravstveni st., III. god.
18. Milanović (Marinko) Darija Stolac SVEMO, Kriminalistika, V. god.
19. Milić (Šimo) Annamari Živinice UNTZ, Telekomunikacije, IV. god.
20. Moro (Rafael) Ivana Stolac SVEMO, Zdravstveni st., V. god.
21. Prskalo (Vlado) Valerija Uskoplje SVEMO, Fizioterapija, IV. god.
22. Radić (Radojko) Irena Uskoplje SVEMO, Fizioterapija, III. god.
23. Raguž (Mario) Andrea Višići SVEMO, Soc. rad, II. god.
24. Sabljo (Branko) Šimun Rakitno SVEMO, Elektrotehnika, III. god.
25. Šimić (Nikola) Mihael Vareš SVEMO, Strojarstvo, II. god.
26. Vegar (Drago) Josipa Vašarovići SVEMO, Ekonomija, II. god.
27. Visković (Živko) Jelena Bugojno SVEMO, Građevina, IV. god.
28. Vlašić (Jerko) Sara Grude SVEMO, Informatika, III. god.
29. Vrhovac (Dejan) Dora Travnik SVEMO, FPMOZ -Turizam, III. god.
30. Vujica (Miroslav) Oliver Busovača SVEMO, Informatika, III. god.
31. Zeljko (Valentino) Gabrijela Široki Brijeg SVEMO, Odnosi s javnošću, III. god.
 
Kandidati koji smatraju da su povrijeđena njihova prava mogu uložiti isključivo pismeni prigovor Upravnom vijeću Zaklade, u roku od osam dana od dana objave rang liste, poštom, na adresu: “Zaklada za mudrost i plemenitost - Pro sapientia et clementia”, Mehmed paše Sokolovića 11, 71 000 Sarajevo. Upravno vijeće Zaklade će u roku od osam dana donijeti konačnu odluku po prigovoru.

Kandidati koji nisu dobili stipendiju mogu preuzeti svoju dokumentaciju na glavnoj porti KŠC-a, Mehmed-paše Sokolovića 11, Sarajevo.
 
RED. BROJ PREZIME (IME OCA) IME MJESTO STUDIJ
1.  Adžić (Ilija) Josipa  Žepče  SVEMO, Logopedija, III. god. 
2. Babić (Marinko) Grgur Travnik UNSA, Tjelesni i zdrav. odg., IV. god.
3. Babić (Vlado) Iva Paklarevo-Travnik SVEMO, Psihologija, IV. god.
4. Barešić (Krasnadar) Mihaela Kiseljak SVEMO, Elektrotehnika, IV. god.
5. Barić (Željko) Teo Kiseljak SVEMO, Informatika, III. god.
6. Bošnjak (Alen) Matea Čapljina SVEMO, Edukacijska rehab., III. god.
7. Boto (Vlado) Helena Ljubuški SVEMO, Predškolski odgoj, IV. god.
8. Brkić (Zvonko) Matea Brčko Medicinski fakultet Foča, III. god.
9. Božić (Vinko) Maja Kupres SVEMO, Zdravstveni studiji, III. god.
10. Crnogorac (Ivica) Marta Posušje SVEMO, Prehrambene tehn., V. god.
11. Čepo (Stjepan) Lana-Lena Grude SVEMO, Medicina, III. god.
12. Čurić (Milenko) Ivona Uskoplje SVEMO, Pravni fakultet, IV. god.
13. Ćužić (Tomislav) Matea Mostar SVEMO, Ekonomija, IV. god.
14. Djaković (Ivan) Marija Travnik UNSA, Farmacija, II. god.
15. Dusper (Dalibor) Tin Kreševo SVEMO, Medicina, II. god.
16. Đandara (Igor) Ana Nova Bila SVEMO, Ekonomija, IV. god.
17. Franjić-Ajanović (Zdenko) Dajana Vareš UNSA, Psihologija, IV. god.
18. Galić (Žarko) Lidija Posušje SVEMO, Fizioterapija, II. god.
19. Grabovac (Ivo) Ivana Uskoplje SVEMO, Radiologija, IV. god.
20. Grubišić (Vinko) Marija Posušje SVEMO, Farmacija, II. god.
21. Gudelj (Marinko) Matea Tomislavgrad SVEMO, Logopedija, III. god.
22. Herceg (Tomislav) Petar Uskoplje UNBL, Stomatologija, V. god.
23. Hrnjkaš (Goran) Marija Kupres SVEMO, Zdravstveni studiji, II. god.
24. Iličković (Zoran) Nikolina Tuzla UNTZ, Razredna nastava, IV. god.
25. Ivić (Marko) Veronika Kupres SVEMO, Sanitarno inžinjerstvo, V.god.
26. Jakić (Vinko) Ivana Sarajevo UNSA, Ekonomija, III. god.
27. Jonjić (Zdenko) Maria-Anabela Zenica UNZE, Kemijsko ing., II. god.
28. Jurić (Frano) Marina Busovača SVEMO, Strojarstvo, III. god.
29. Jezidžić (Branko) Ivana Bugojno SVEMO, Farmacija, IV. god.
30. Klaić (Marko) Lucija Donja Mahala UNTZ, Medicina, IV. god.
31. Lazić (Branislav) Kristina Tuzla UNTZ, Biologija, III. god.
32. Lebo (Zoran) Petra Posušje SVEMO, Ekonomija, IV. god.
33. Lovrić (Zoran) Leonora Tuzla UNTZ, Ekonomija, IV. god.
34. Lovrinović (Ivica) Karla Travnik SVEMO, Dentalna medicina, VI. god.
35. Lučić-Jozak (Anto) Laura Travnik SVEMO, Radiologija, II. god.
36. Ljiljić (Zoran) Mirna Sarajevo BURCH, Informacijske tehn., II. god.
37. Maljić (Mato) Katarina Ovčarevo SVEMO, Radiologija, V. god.
38. Marić (Ivo) Jana Stolac SVEMO, Medicina, III. god.
39. Markelić (Branko) Josip Živinice UNTZ, Elektrotehnika i rač., II. god.
40. Maslać (Ivica) Laura Čapljina UNSA, Glazbena akademija, III. god.
41. Mišetić (Sando) Katarina Ljubuški SVEMO, Logopedija, IV. god.
42. Mosković (Marko) Zorana Tuzla UNTZ, Razredna nastava, III. god.
43. Mostarac (Anto) Nikolina Žepče UNSA, Zdravstvene studije, IV. god.
44. Pačak (Igor) Lara Jana Sarajevo UNSA, Fizika, II. god.
45. Pavković (Dragan) Maja Žepče UNSA, Kriminalistika, IV. god.
46. Pavlović (Mato) Katarina Prozor-Rama SVEMO, Prehrambena tehn., III. god.
47. Pavlović (Mirko) Tina Tuzla UNTZ, Politologija, III. god.
48. Perić (Stjepan) Anđela Stolac SVEMO, Kriminalistika, V. god.
49. Perić (Drago) Elena Uskoplje SVEMO, Radiološke tehn., III. god.
50. Perković (Dragan) Tijana Busovača SVEMO, Fizioterapija, III. god.
51. Pervan (Gordan) Tadija Livno SVEMO, Građevina, V. god.
52. Petrušić (Mato) Iva Guča Gora UNSA, Psihologija, IV. god.
53. Pranjić (Franjo) Katarina Žepče UNZE, Njemački jezik, III. god.
54. Prskalo (Stipan) Slavica Uskoplje SVEMO, Radiologija, V. god.
55. Raič (Marinko) Ivona Stolac SVEMO, Farmacija, IV. god.
56. Reč (Dario) Martina Sarajevo UNSA, Grafički dizajn, IV. god.
57. Šimunović (Mirko) Valentina Prozor-Rama SVEMO, Agronomija, III. god.
58. Širić (Krunoslav) Marijana Žepče UNSA, Zdravstvene studije, IV. god.
59. Šišić (Saša) Olja Zenica UNZE, Razredna nastava, II. god.
60. Šunjić (Davor) Eva Mostar SVEMO, Logopedija, II. god.
61. Tavić (Ivica) Renata Novi Travnik SVEMO, Farmacija, V. god.
62. Topić (Zoran) Martina Posušje SVEMO, Logopedija, V. god.
63. Udiljak (Anita) Eric Zenica UNZE, Softverski ing., III. god.
64. Udiljak (Darko) Jelena Bugojno SVEMO, Medicina, V. god.
65. Udovičić (Zoran) Marijana Kočerin SVEMO, Strojarstvo, II. god.
66. Udovičić (Franjo) Valentina Žepče UNSA, Promet, V. god.
67. Vranjković (Vlado) Karla Posušje SVEMO, Logopedija, V. god.
68. Vujica (Markica) Marina Kiseljak UNSA, Mikrobiologija, III. god.
69. Zlatić (Žarko) Josip Žepče UNSA, Stomatologija, II. god.
Dana 9. prosinca (subota) 2023. godine bit će potpisivanje Ugovora, uz slijedeći program:
•  11.00 sv. Misa u crkvi Kraljice sv. Krunice (pored zgrade KŠC-a),
•  12.00 potpisivanje Ugovora u auditoriju Katoličkog školskog centra "Sv. Josip" Sarajevo, Mehmed paše Sokolovića 11.
Svi studenti su dužni ponijeti važeću osobnu iskaznicu.
 
N.B. SVI STIPENDISTI SU DUŽNI DOSTAVITI DOSTAVITI BANKOVNI RAČUN (ŠESNAESTOZNAMENKASTI BROJ) OTVOREN NA VLASTITO IME, NA E-MAIL ZAKLADE DO 6. PROSINCA T.G.
 
U Sarajevu, 29. studenog 2023.
Predsjednik Upravnog vijeća
Mons. dr. Pero Sudar, v.r.
right arrow Izvorni dokument možete preuzeti ovdje
KONTAKT KŠC "SV. JOSIP" SARAJEVO
 
pin 1 ADRESA
Mehmed-paše Sokolovića 11
71 000 Sarajevo, BiH
  PODRUČNA ŠKOLA
Vitomira Lukića 1, 71 000 Sarajevo, BiH
phone-call1 TELEFON
+387 33 225 775
  PODRUČNA ŠKOLA
+387 33 760 905
EMAIL
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
  Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
sustav skola logoksc 
ŠKOLSKI CENTRI U BiH 
 
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR
"Sv. Pavao" Zenica
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR
"Petar Barbarić" Travnik
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR
"Sv. Franjo" Tuzla
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR
"Bl. Ivan Merz" Banja Luka
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR
"Don Bosco" Žepče
KATOLIČKI ŠKOLSKI CENTAR
"Ivan Pavao II" Bihać

©2008-2023 KŠC "Sv. Josip" Sarajevo. Sva prava pridržana.
JSN Decor is designed by JoomlaShine.com